Τα αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών της Νέας Δημοκρατίας στον Νομό Ιωαννίνων

0
48

 

Σε συνέχεια των εσωκομματικής εκλογικής αναμέτρησης της 3ης Απριλίου 2016, για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων ( ΔΗΜ.Τ.Ο.), καθώς και την ανάδειξη των Συνέδρων, εκλέχθηκαν οι κάτωθι :

ΣΥΝΕΔΡΟΙ

ΣΥΝΟΛΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

436 ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου (εκλέγεται)

273 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου (εκλέγεται)

256 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδων (εκλέγεται)

209 ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου (εκλέγεται)

208 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ζώη (εκλέγεται)

206 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Βασιλείου (εκλέγεται)

196 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου (εκλέγεται)

193 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου (εκλέγεται)

167 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου (εκλέγεται)

125 ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βασιλείου (εκλέγεται)

122 ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ (εκλέγεται)

110 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαμπρινού (εκλέγεται)

109 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Μιχαήλ (εκλέγεται)

99 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου (εκλέγεται)

89 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ματθαίου (εκλέγεται)

56 ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (εκλέγεται)

52 ΛΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Κωνσταντίνου (εκλέγεται)

52 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου (εκλέγεται)

48 ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

44 ΝΤΟΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου

44 ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΛΗ ΓΑΤΣΟΜΑΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ( Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ )

ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ )

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ )

ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ( Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ )

ΒΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ )

ΣΙΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ )

ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ )

ΣΠΥΡΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ( Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΤΖΑΡΟΥΧΗ-ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ( Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΔΩΔΩΝΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΗ ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ( Δ.Ε. ΑΓ.-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΣΙΩΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( Δ.Ε.ΔΩΔΩΔΗΣ )

ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ( Δ.Ε.ΔΩΔΩΔΗΣ ) )

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ( Δ.Ε. ΛΑΚ.-ΣΟΥΛΙΟΥ )

ΤΣΑΛΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ( Δ.Ε. ΛΑΚ.-ΣΟΥΛΙΟΥ )

ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ( Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ )

ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ( Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΗ ΣΜΠΟΝΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ( Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)

ΓΚΟΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ( Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)

ΠΟΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ)

ΠΟΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ )

ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ )

ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Δ.Ε. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ )

ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ( Δ.Ε. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ )

ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Δ.Ε. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)

ΓΥΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ( Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ )

ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ )

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ( Δ.Ε. ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ )

ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( Δ.Ε. ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ )

ΖΑΪΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ( Δ.Ε. ΕΚΑΛΗΣ )

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΕΚΑΛΗΣ )

ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ )

ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΖΩΗΣ

ΜΕΛΗ ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΠΑΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)

ΒΗΤΤΑ-ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ )

ΒΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ( Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ )

ΠΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΜΗΤΣΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ( Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΜΠΙΚΗ ΑΓΑΘΗ ( Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΑΓΟΡΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ ΖΙΑΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΝΤΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ( Δ.Ε. ΑΝΑΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ)

ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ( Δ.Ε. ΚΕΝΤ.-ΖΑΓΟΡΙΟΥ )

ΓΟΓΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)

ΠΟΥΠΟΒΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ( Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ )

ΚΑΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ( Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ ΤΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΤΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)

ΜΠΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ( Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ )

ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ)

ΔΕΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ )

ΖΗΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ )

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΛΗ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΚΑΤΣΑΝΟΧΩΡΙΩΝ)

ΒΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΒΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ( Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)

ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ )

ΨΟΧΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ)

ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ )